The P.A.R.K. Conference

The P.A.R.K. Conference

26 Listopad 2014

8. listopadu 2014 proběhla v brně již 15. mezinárodní konference pro učitele angličtiny organizovaná jazykovou školou P.A.R.K. a zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. pod názvem "The P.A.R.K. Conference - Autumn 2014". Na konerenci si učitelé angličtiny mohli vybrat z více než 20 metodologických seminářů pro různé úrovně angličtiny i různé typy tříd. Hvězdou dne byl určitě Nick Bilbrough z Cambridge University Press s jeho plenární přednáškou "Livening Up Listening!", která zaujala opravdu všechny.   

Abyste si mohli osvěžit atmosféru nabytou inspirací, novými nápady do výuky a sdílenými zkušenostmi, nabízíme Vám zde ukázku fotografií z podzimní konference. 

Již nyní pracujeme na tom, aby i jarní konference pro učitele anglického jazyka The P.A.R.K. Conference - Spring 2015, která se uskuteční 28.3.2014, byla minimálně stejně tak úspěšná a užitečná, jako ta letošní.

Pokud byste měli jakékoliv nápady či připomínky, neváhejte se nám prosím kdykoliv ozvat, např. pomocí kontaktního formuláře, nebo na na emial info@zkosukypark.cz.

Vašeho zájmu a podpory si velice vážíme.

Tak na jaře 2015 opět na viděnou.

S pozdravem,

Tým Cambridge P.A.R.K.

The P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. ConferenceThe P.A.R.K. Conference
Facebook Youtube
Kontakt

Rychlý kontakt

+420 602 436 495