Autorizované centrum zkoušek

Cambridge English

Registrace na zkoušku

Hledáme do svého týmu nové posily na pozici: ASISTENT/KA ZKOUŠKOVÉHO CENTRA CAMBRIDGE P. A. R. K.

Rádi bychom náš tým rozšířili o další členy, kteří mají stejně jako my za cíl poskytovat všem klientům služby na vysoké úrovni a přitom nešetřit úsměvem. Naší prioritou je profesionální a osobitý přístup ke každému klientovi. Především nám záleží na zákazníkově spokojenosti.

Jaká náplň práce Vás čeká?

  • Každodenní kontakt s našimi klienty, a to osobně, telefonicky či emailem
  • Práce v kanceláři v centru Brna s občasnými služebními výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí
  • Zajištění administrativního chodu kanceláře a připravování podkladů pro management školy
  • Jednání a komunikace v angličtině v rámci mezinárodního týmu
  • Aktivní působení při přípravě a organizovaní zkoušek Cambridge English

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti s administrativou a dobré organizační schopnosti (schopnost identifikovat prioritní úkoly, vynikající time management)
  • Dobrou znalost práce na PC, zejména MS Excel
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Komunikativní znalost angličtiny (minimálně na úrovni B2)
  • Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost a ochotu učit se
  • Občasnou nárazovou práci o sobotách při realizaci zkoušek

Ve zkouškovém centru se Vám bude líbit, protože:

  • I když se jedná o práci kancelářskou, nemáme nouzi o vzrušení
  • Budete pracovat v mezinárodním kolektivu kvalitní a léty prověřené vzdělávací instituce s 30 letou tradicí, v příjemném pracovním prostředí
  • Stanete se součástí týmu, který spolu táhne za jeden provaz, a který se dokáže i společně pobavit
  • Budete mít možnost dlouhodobé spolupráce a možnost zaměřit se na jednu z následujících oblastí: marketing/školní kavárna/účetnictví/organizace akcí
  • Vás na začátku zaučíme, abyste si dokázali poradit v nejrůznějších situacích, ale rozhodně se nebráníme ani Vašim příspěvkům a názorům, které přispějí ke zlepšení
  • Nabízíme práci na DPP na zkrácený úvazek (10-16 hod týdně)
  • Vás čeká platové ohodnocení ve výši 140,-Kč / hod, které bude po zkušební době navýšeno na 150,- Kč
  • Můžete využít možnosti kurzu angličtiny a zkoušky Cambridge zdarma

Od kdy Vás rádi přivítáme v našem týmu:

  • Od srpna/září

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj stručný životopis na cambridge@zkouskypark.cz.

Práce je vhodná pro studenty a rodiče na MD.