Příprava na zkoušky

PŘÍPRAVA V JAZYKOVÉ ŠKOLE

- Příprava na zkoušky Cambridge English by měly být vedeny výhradně kvalifikovanými lektory s praxí. Kvalitní škola Vám bude schopna poskytnout veškeré informace související se zkouškami Cambridge English. Pro zařazení do kurzu je ideální absolvovat vstupní test a pohovor, při kterém se dozvíte, v jakém časovém horizontu je pro Vás reálné zkoušku složit. 

-V regionu Brno a okolí Vám doporučujeme pro přípravné kurzy Jazykovou školu P.A.R.K. Přípravu i samotné složení zkoušky můžete tedy absolvovat na jednom místě.

Připravíme Vás na zkoušky FCE, CAE i CPE v rámci kurzů 1x3 nebo 2x2 vyučovací hodiny týdně. - Výuka ráno od 7:30, dopoledne od 9:30, odpoledne od 15:30 a 16:00 a večer od 18:00. - Příprava na zkoušky KET a PET probíhá v rámci kurzů obecné angličtiny Pre-Intermediate (KET) a Intermediate (PET). - Příprava na zkoušky BEC - v případě zájmu pro Vás můžeme zorganizovat kurzy firemní či individuální. - Příprava na zkoušky YLE probíhá v rámci dětských kurzů.

infobrno@skolapark.cz
+420 602 424 111

PŘÍPRAVA ONLINE - PARK ONLINE!

-ŠIROKÝ ZÁBĚR Pestrá škála aktivit - modul PARK ONLINE obsahuje části reading, writing, listening, speaking, gramatiku, slovíčka, výslovnostní cvičení, spelling, dokonce i písničky. Díky různorodým typům těchto cvičení si nabyté znalosti skutečně zapamatujete (role-plays, panelové diskuze, case studies, video ukázky, cvičné prezentace a další).

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ Materiály připravují kvalifikovaní učitelé s minimálně desetiletou praxí (s DELTA zkouškami). Autoři materiálů pro CAMBRIDGE zkoušky jsou sami zkoušející z Cambridge, obchodní angličtinu vytvářeli specialisté v ESP a pro mladé studenty a děti jsou vytvořené specialisty na Young Learners problematiku. Celý program byl vytvořen rodilými mluvčími z Velké Británie.

KOMUNIKACE S TVŮRCI PROGRAMU Nejde jen o aplikaci, které s Vámi "nemluví". Když jste uživatelem P.A.R.K. online - ať už jste student nebo učitel - můžete nám prostřednictvím služby "grammar doctor" položit jakýkoli dotaz a do 24hod dostanete odpověď. Nezáleží na tom, zda si nejste zcela jistí odůvodněním správných gramatických odpovědí nebo byste rádi něco okomentovali - rádi Vám napíšeme vždy!

Ceník PARK ONLINE:

Počet měsíců  Cena přístupu
2 150,-
4 250,-
6 325,-
12 600,-

Pro získání přstupu nás kontaktujte na:

asistentka@zkouskypark.cz
+420 602 436 495

Facebook Youtube
Kontakt

Rychlý kontakt

+420 602 436 495