Autorizované centrum zkoušek

Cambridge English

Autorizované centrum zkoušek

Cambridge English

Registrace na zkoušku

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

 

 

Kdo může skládat Cambridgské zkoušky? 

Jakékoliv Cambridské zkoušky mohou skladát kandidáti vše věkových kategorií, ras, speciálních potřeb, pohlaví i vyznání. Cambridgské zkoušky jsou tak dostupné všem. Pouze varianty FOR SCHOOLS jsou primárně určené studentům základních a středních škol, protože obsahují témata, která mapují školní prostředí a jsou tak studentům bližší. Varianta FOR SCHOOLS není nijak uvedena na certifikátu a svojí úrovní je totožná se svým obecným protějškem.

Cambridgské zkoušky se vytváří s ohledem na možný věk kandidáta, nicméně ke zkoušce se může přihlásit opravdu kdokoliv.

Zkoušky vytvářené s ohledem na věk kandidáta jsou:

  • Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers - pro žáky základních škol
  • A2 Key for Schools - pro žáky druhého stupně základní školy nebo střední školy
  • B1 Preliminary for Schools - pro studenty středních škol (výjimečně absolvovány i žáky druhého stupně základní školy)
  • B2 First for Schools - pro studenty středních škol
Musím před zkouškou absolvovat přípravný kurz?

Ne. Cambrigské zkoušky můžete absolvovat i bez oficiální přípravy, nicméně mnoho studentů preferuje přípravný kurz, který jim nejenom pomůže zlepšit se v angličtině, ale také se seznámit s formátem zkoušky a osvojit si úkoly, které je v rámci zkoušky čekají.

V případě, že hledáte přípravný kurz, můžete využít široké nabídky přípravných kurzů v naší Jazykové škole P.A.R.K. https://www.skolapark.cz/skola.

Chci se přihlásit na Cambridgskou zkoušku, co mám dělat? 

Nejprve by bylo dobré si ujasnit účel certifikátu. Potřebujete jej k maturitě či pro zaměstnavatele, nebo jen tak? Termín této zkoušky se bude odvíjet od toho, kdy daný certifikát musíte doložit u své instituce. Informace o termínech a cenách najdete na našich webových stránkách https://www.zkouskypark.cz/cambridge. Prosím věnujte pozornost DETAILu ZKOUŠKY, kde máte informace o tom, kdy budete mít výsledky k dispozici a kdy Vám přijde certifikát. 

Jak se můžu na Cambridgskou zkoušku registrovat? 

Registrovat se můžete na stránkách https://www.zkouskypark.cz/cambridge

Pokud si nevíte rady, můžete využít i našich manuálů k registraci, které najdete zde https://www.zkouskypark.cz/manualy-k-registraci

Vždy se nejprve seznamte s formátem zkoušky, její časovou náročností a datem, kdy můžete očekávat výsledky a certifikát. Tyto informace najdete v DETAILu ZKOUŠKY. Registrace ke zkoušce je závazná a změna termínu je možná jen omezenou dobu a to za poplatek. 

Nevím, na jakou zkoušku se mám přihlásit. Co mám dělat?

Pokud si nevíte rady, jakou úroveň zkoušky zvolit, můžete si vyzkoušet ukázkový test, který je dostupný na našich stránkách vždy pod popiskem jednotlivé zkoušky. Jednotlivé úrovně najdete v sekci ZKOUŠKY CAMBRIDGE ENGLISH a to buď v sekci ZKOUŠKY PRO DĚTI A MLÁDEŽ nebo ZKOUŠKY OBECNÉ ANGLIČTINY. Vyberte si danou zkoušku a pod popiskem zkoušky najdete sekci INFORMAČNÍ MATERIÁLY A UKÁZKOVÝ TEST.

Kromě ostrých zkoušek pořádáme i tzv. MOCK testy, které simulují reálnou zkoušku a pomohou Vám zjistit, jak jste na tom s Vaší znalostí angličtiny. Pro více informací ohledně MOCK testů nás kontaktujte na asistentka@zkouskypark.cz.

Kde najdu moje výsledky ze zkoušky?

Informace k výsledkům zkoušky najdete v dokumentu, který jste od nás dostali emailem, a nese název Confirmation of Entry and Timetable.

V dolní části tohoto dokumentu naleznete Results Information, kde je uveden odkaz na portál a Vaše přihlašovací údaje.

 

 

 

0 +

Kandidátů ročně

0 +

Termínů ročně

0 +

Partnerských škol