Reference

Reference zkoušek Cambridge English

  • "Se zkouškami jsem byla po celou dobu spokojena. S organizací jsem neměla žádný problém a před i po registraci byly všechny mé dotazy rychle zodpovězeny." AF
  • "Absolvoval jsem zkoušky FCE u této jazykové školy na podzim 2013. Od registrace po složení zkoušky jsem neměl žádné potíže, oceňuji příjemný přístup personálu i velmi příjemný prostor při samotném skládání zkoušky. Certifikát jsem zatím využil k získání jedné brigády v zahraničí, takže jsem zatím i v tomto směru spokojen. Přeju hodně štěstí i dalším uchazečům" TS
  • "Se zkouškou jsem byla velice spokojená (hlavně s výsledky) :-) Komunikace s JŠ na jedničku, lidé příjemní, k žádným komplikacím (jak během zkoušky tak ani k převzetí certifikátu) nedošlo." AP
  • "V květnu 2014 jsem absolvovala v PARKu Cambridgskou zkoušku TKT, respektive všechny její tři moduly. Neabsolvovala jsem přípravný kurz, ale byla jsem vždy velice spokojena s informacemi, které jsem si vyžádala a které mi byly včasně a akurátně poskytnuty. V letošním roce se na Vaše centrum chystám odkázat několik svých studentů se zájmem o složení cambridgeských zkoušek. Děkuji za péči, kterou věnujete svým studentům i "jednorázovým" uchazečům o zkoušky, jakým jsem byla například i já." AF
  • "Dobrý den, Úspěšně jsem absolvoval zkoušku FCE, která mi nyní pomáhá se vyhnout angličtině na VUT. Prošel jsem přípravným kurzem, který mě na zkoušku připravil. Doporučuji do toho jít. Je to sice kupa peněz, ale zase máte certifikát na celý život."
  • "What I really get out of teaching and examining at PARK for the Cambridge exams is the enthusiasm and support of the experienced staff.  This means both the excellent co-ordination of resources and skills in the preparation of students for exams and the ongoing development for us the teachers/examiners to ensure the very highest level of performance. And happy, motivated teaching staff can make happy, motivated students! Steve"
  • S Cambridge P.A.R.K. spolupracujeme od roku 2014. Zajišťují tzv. Cambridge exams pro naše studenty. Spolupráce probíhá hladce a velmi si ceníme profesionálního přístupu a ochoty všech, kteří s námi jednají. Příkladem může být velmi rychlé zorganizování zkoušek nanečisto pro 13 studentů v loňském roce. Během dvou týdnů byly testy napsány a vyhodnoceny, studenti udělali i ústní zkoušku s rodilým mluvčím. Výsledky jsme obdrželi den po ústních zkouškách. Na základě těchto zkušeností se těšíme na spolupráci v dalších letech. Mgr. Lucie P.
  • Konference P.A.R.K. hodnotím jako jedny z nejzdařilejších akcí pro lektory a učitele anglického jazyka. Semináře a workshopy jsou profesionálně vedené a vždy přinášejí mnoho nového. Oceňuji i velmi dobrou organizaci celé akce od přihlašování až po průběh konference. Osobně bych akce P.A.R.K.  přirovnala k lázním proti vyhoření, jejichž účinek působí velmi dlouho a přenáší se na studenty. Doporučuji absolvovat alespoň jednou za rok. Jana V.
  • S JŠ P.A.R.K. spolupracujeme na přípravě a realizaci Cambridge zkoušek pro žáky naší základní školy již déle jak rok a za tuto dobu mohu říci, že tato jazyková škola je týmem profesionálů, který se vždy snaží vyjít vstříc požadavkům jak ve výuce, tak v celkové organizaci spolupráce. Především oceňujeme profesionalitu a flexibilu lektorů, jejichž hodiny jsou vždy kvalitně připraveny a žáky tak dokáží zaujmout a motivovat pro aktivní zapojení ve výuce. Spokojenost nejen nás, ale také nadšení žáků pouze a jen dokládá, že s JŠ P.A.R.K. je radost spolupracovat a my tak můžeme tuto školu jen vřele doporučit. Martina Š.
  • Se školou Cambridge Park se dá spolupracovat na profesionální a přesto velmi přátelské úrovni. Kromě výborné prezentace můžu doporučit i z důvodu včasného dodání studijních materialů a to za výborných podmínek ( zejména cenových ) a flexibility v případě jakýchkoli změn. Ondřej F.

Vaše reference

V případe, že jste s námi byli spokojeni či nespokojeni, můžete nám o tom dát vědet. Všechny reference jsou anonymní. Předem děkujeme.

Facebook Youtube
Kontakt

Rychlý kontakt

+420 602 436 495