Autorizované centrum zkoušek

Cambridge English

Autorizované centrum zkoušek

Cambridge English

Registrace na zkoušku

Reference

Ondřej F. Ondřej F.

Se školou Cambridge Park se dá spolupracovat na profesionální a přesto velmi přátelské úrovni. Kromě výborné prezentace můžu doporučit i z důvodu včasného dodání studijních materialů a to za výborných podmínek ( zejména cenových ) a flexibility v případě jakýchkoli změn.

Martina Š. Martina Š.

S JŠ P.A.R.K. spolupracujeme na přípravě a realizaci Cambridge zkoušek pro žáky naší základní školy již déle jak rok a za tuto dobu mohu říci, že tato jazyková škola je týmem profesionálů, který se vždy snaží vyjít vstříc požadavkům jak ve výuce, tak v celkové organizaci spolupráce. Především oceňujeme profesionalitu a flexibilu lektorů, jejichž hodiny jsou vždy kvalitně připraveny a žáky tak dokáží zaujmout a motivovat pro aktivní zapojení ve výuce. Spokojenost nejen nás, ale také nadšení žáků pouze a jen dokládá, že s JŠ P.A.R.K. je radost spolupracovat a my tak můžeme tuto školu jen vřele doporučit.

AF AF

V květnu 2014 jsem absolvovala v PARKu Cambridgskou zkoušku TKT, respektive všechny její tři moduly. Neabsolvovala jsem přípravný kurz, ale byla jsem vždy velice spokojena s informacemi, které jsem si vyžádala a které mi byly včasně a akurátně poskytnuty. V letošním roce se na Vaše centrum chystám odkázat několik svých studentů se zájmem o složení cambridgeských zkoušek. Děkuji za péči, kterou věnujete svým studentům i "jednorázovým" uchazečům o zkoušky, jakým jsem byla například i já.

Dobrý den, Úspěšně jsem absolvoval zkoušku FCE, která mi nyní pomáhá se vyhnout angličtině na VUT. Prošel jsem přípravným kurzem, který mě na zkoušku připravil. Doporučuji do toho jít. Je to sice kupa peněz, ale zase máte certifikát na celý život.

AP AP

Se zkouškou jsem byla velice spokojená (hlavně s výsledky) :-) Komunikace s JŠ na jedničku, lidé příjemní, k žádným komplikacím (jak během zkoušky tak ani k převzetí certifikátu) nedošlo.

TS TS

Absolvoval jsem zkoušky FCE u této jazykové školy na podzim 2013. Od registrace po složení zkoušky jsem neměl žádné potíže, oceňuji příjemný přístup personálu i velmi příjemný prostor při samotném skládání zkoušky. Certifikát jsem zatím využil k získání jedné brigády v zahraničí, takže jsem zatím i v tomto směru spokojen. Přeju hodně štěstí i dalším uchazečům

AF AF

Se zkouškami jsem byla po celou dobu spokojena. S organizací jsem neměla žádný problém a před i po registraci byly všechny mé dotazy rychle zodpovězeny.

Prostor k vyjádření