Authorised Test Centre

Cambridge English

Authorised Test Centre

Cambridge English

Registration for the exam

Development

Konference PARK pro učitele angličtiny

The P.A.R.K. Conference je největší konferencí pořádanou v České Republice v oblasti ELT. Tato odborníky oceňovaná událost nabízí svým účastníkům možnost rozvíjet své pedagogické dovednosti a schopnosti, umožňuje jim pokročit v kariérním růstu, nabýt sebevědomí a v neposlední řadě hraje významnou roli v navazování a utužování vztahů napříč akademickou půdou.

Inspirujte se autory publikací a řečníky z celého světa, kteří Vám předají spoustu nových informací a trendů zábavnou a interaktivní formou, a sdílejte své zkušenosti se svými kolegy.

Buďte součástí nadcházející The 28th P.A.R.K. Conference a registrujte se včas! Program i seznam přednášejících naleznete na našich nových webových stránkách https://www.parkconference.cz/.

Těšíme se na Vás!

  • Největší Konference angličtinářů v ČR pořádaná dvakrát ročně v Brně.
  • Přednášky, semináře a workshopy se zkušenými školiteli z celého světa.
  • Celodenní program za účasti všech prestižních nakladatelství a mnoha vzdělávacích partnerů se speciálními konferenčními nabídkami.
  • Registrace na konferenci je spuštěna na nových stránkách https://www.parkconference.cz/. 

    Nové webové stránky pro všechny naše eventy vám poskytnou informaci o programu, přednášejících či všech partnerech konference. 

     

 

We'd like to extend our gratitude to each and everyone who played a role in the day. 

From the wonderful and enthusiastic mood of our attendees, through the attentive and courteous partners, to the teachers and speakers who shared their knowledge so exuberantly, the day symphonised harmonically. 

So, in the most basic but heartfelt of terms: thank you to all attendees and participants for helping make a success of the day. 

With eyes to the future, we're now looking forward to the 28th P.A.R.K. Registration for the 28th P.A.R.K. Conference is now OPEN but we are also thrilled to be launching anew websitefor the event.

The P.A.R.K. Conference Team
David Koster, Barbora Syrová

0 +

Candidates per year

0 +

Dates per year

0 +

Partner Schools