Authorised Test Centre

Cambridge English

Authorised Test Centre

Cambridge English

Registration for the exam

Development

Reference

Mgr. Martina Štefanovičová Mgr. Martina Štefanovičová

V případě, že hledáte špičkového partnera pro jazykové vzdělávání Vašich žáků a studentů, tak u JŠ P.A.R.K. jste na té správné adrese. S touto jazykovou školou již řadu let spolupracujeme na poskytování nadstandardní výuky anglického jazyka na naší základní škole a naše zkušenosti jsou pouze a jen pozitivní! Přístup lektorů k výuce a celkově komunikace s celým týmem JŠ je vždy naprosto profesionální a vstřícná. Velmi oceňujeme, že nám škola pomohla zavést systém jazykových certifikací Cambridge English a metodicky podpořila naše vyučující. Velký ohlas mají u našich žáků také pravidelné akce, které během roku s jazykovou školou pořádáme. Ať už to jsou hodiny s rodilými mluvčími zaměřené na rozvoj komunikačních dovedností či lekce směřující k úspěšnému osvojení strategií potřebných ke složení jazykových zkoušek. V případě, že tedy hledáte spolehlivého a profesionálního partnera na mezinárodní úrovni, který Vám pomůže pozvednout úroveň výuky anglického jazyka na Vaší škole, tak JŠ P.A.R.K. je ta pravá!

PhDr. Jana Semotamová PhDr. Jana Semotamová

Když se řekne Cambridge P.A.R.K. + UTB ve Zlíně, znamená to pro mě 7 let provázané spolupráce, kde spolehlivost, vstřícnost, flexibilita, ochota, zajištění servisu či podpora našich univerzitních studentských akcí je vždy to, s čím můžu počítat, a co je už samozřejmostí. Kromě těch nejlepších pracovních zkušeností si velmi cením i lidského přístupu. Kdybych měla práci Cambridge P.A.R.K. charakterizovat jedním slovem, bylo by to slovo PROFESIONALITA. Mám ráda profesionalitu - mám ráda Cambridge P.A.R.K. Děkuji za léta spolupráce.

Ivana Landsingerová Ivana Landsingerová

Již od roku 2016 spolupracujeme se zkouškovým centrem Cambridge P.A.R.K. vedeným panem Romanem Kožnarem. Se spoluprací jsme naprosto spokojeni, služby centra každoročně využívají desítky našich studentů. Centrum pro naši školu organizuje nejen „ostré zkoušky, ale i zkoušky nanečisto – tzv. mock testy, studenti je mohou skládat přímo u nás ve škole a dostávají velmi podrobnou zpětnou vazbu tak, aby na sobě dále mohli pracovat a posílit své slabší jazykové kompetence. Spolupráce je vždy velmi pružná a vstřícná, velmi oceňujeme ochotu pracovníků centra a individuální přístup ke každému případnému problému. Jsme velmi spokojeni i s metodickou a materiální podporou resp. bonusovým programem, jehož prostřednictvím můžeme získat nejen výukové materiály, ale i školení pro učitele nebo účast na konferencích pro učitele naší školy. Věříme, že tato spolupráce bude pokračovat i nadále a děkujeme.

Věra Lanková Věra Lanková

S Cambridge P.A.R.K. spolupracujeme již 5 let a jsme moc spokojení. Co považujeme za nejlepší, je možnost vyzkoušet si celé testy FCE/CAE/CPE nanečisto (MOCK testy), včetně ústního zkoušení! Studenti se účastní MOCK testů jeden rok před skládáním FCE/CAE/CPE a velmi dobře na základě výsledků MOCK testů vědí, na co se při přípravě zaměřit. Spolupráce s Cambridge P.A.R.K. je přátelská, osobní a velmi flexibilní a na základě mých vlastních zkušeností ji mohu vřele doporučit.

Zdislava Šmídová Zdislava Šmídová

Ráda bych poděkovala jazykové škole a Cambridgeskému zkouškovému centru Park Brno za dlouholetou spolupráci a podporu. Podařilo se nám na naší škole vybudovat přípravné centrum pro přípravu na jazykové zkoušky Cambridge. Každým rokem u nás probíhají mock testy (testy nanečisto) a pravidelně si stovka studentů zjišťuje úroveň angličtiny ve všech úrovních (KET, PET, FCE i CAE). Podle výsledků testu se hlásí na ostrou zkoušku, která se koná přímo u nás ve škole ve Svitavách. Velmi si vážíme i odborné pomoci lektorů, se kterými jsme v kontaktu a neváhají přijet i k nám do školy a připravit pro nás semináře. V srpnu 2020 jsme se s kolegy zúčastnili letní školy pro učitele. Načerpali jsme hodně nápadů, inspirace do výuky a nabiti pozitivní energií z letní školy a osvěženi setkáními s kolegy z různých koutů ČR jsme zahájili nový školní rok. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci !

Mgr. Lucie P. Mgr. Lucie P.

S Cambridge P.A.R.K. spolupracujeme od roku 2014. Zajišťují tzv. Cambridge exams pro naše studenty. Spolupráce probíhá hladce a velmi si ceníme profesionálního přístupu a ochoty všech, kteří s námi jednají. Příkladem může být velmi rychlé zorganizování zkoušek nanečisto pro 13 studentů v loňském roce. Během dvou týdnů byly testy napsány a vyhodnoceny, studenti udělali i ústní zkoušku s rodilým mluvčím. Výsledky jsme obdrželi den po ústních zkouškách. Na základě těchto zkušeností se těšíme na spolupráci v dalších letech.

Jana V. Jana V.

Konference P.A.R.K. hodnotím jako jedny z nejzdařilejších akcí pro lektory a učitele anglického jazyka. Semináře a workshopy jsou profesionálně vedené a vždy přinášejí mnoho nového. Oceňuji i velmi dobrou organizaci celé akce od přihlašování až po průběh konference. Osobně bych akce P.A.R.K. přirovnala k lázním proti vyhoření, jejichž účinek působí velmi dlouho a přenáší se na studenty. Doporučuji absolvovat alespoň jednou za rok.

Space to express