Authorised Test Centre

Cambridge English

Authorised Test Centre

Cambridge English

Registration for the exam

Development

Příprava na zkoušky

 • NOVINKA! B2 First (FCE) Essentials/ C1 Advanced (CAE) Essentials
  • Jednodenní přípravný kurzy těsně před zkouškou!
  • 6 hodinová příprava, kde Vám ukážeme, co přesně dělat během zkoušky
  • Probereme jednotlivé části zkoušky (gramatika, writing, listening atd.) a prozradíme Vám, na co se během zkoušky zaměřit
  • Skuteční examinátoři Vás naučí konkrétní tipy a triky, na co se během zkoušku soustředit, zkrátka to nejpodstatnější

  Místo konání: Jazyková škola P.A.R.K. Brno nebo kdekoli v rámci celé republiky online!

  Termín: pátek C1 Advanced (CAE) Essentials 11.6. 2021
  sobota B2 First (FCE) Essentials 12.6. 2021
  Cena: 1 500 Kč prezenčne/ 1 350 Kč online

- Příprava na zkoušky Cambridge English by měly být vedeny výhradně kvalifikovanými lektory s praxí. Kvalitní škola Vám bude schopna poskytnout veškeré informace související se zkouškami Cambridge English. Pro zařazení do kurzu je ideální absolvovat vstupní test a pohovor, při kterém se dozvíte, v jakém časovém horizontu je pro Vás reálné zkoušku složit.

-V regionu Brno a okolí Vám doporučujeme pro přípravné kurzy Jazykovou školu P.A.R.K. Přípravu i samotné složení zkoušky můžete tedy absolvovat na jednom místě.

- Připravíme Vás na zkoušky B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE) i C2 Proficiency (CPE) v rámci kurzů 1x3 nebo 2x2 vyučovací hodiny týdně. - Výuka ráno od 7:30, dopoledne od 9:30, odpoledne od 15:30 a 16:00 a večer od 18:00.

- Příprava na zkoušky A2 Key (KET) a B1 Preliminary (PET) probíhá v rámci kurzů obecné angličtiny Pre-Intermediate (KET) a Intermediate (PET).

- Příprava na zkoušky BEC - v případě zájmu pro Vás můžeme zorganizovat kurzy firemní či individuální.

- Příprava na zkoušky YLE probíhá v rámci dětských kurzů.

infobrno@skolapark.cz

+420 602 424 111

PŘÍPRAVA ONLINE- PARK ONLINE!

Soustřeďuje veškeré materiály na jednom místě. /Vysvětluje gramatické chytáky. /Objasňuje strategie zkoušky /Ukazuje Vám Vaše pokroky ihned i v čase.

A kromě přípravy na zkoušky můžete využívat: anglické rádio, televizi, podcasty a hrát hry. 

Abychom Vám účet mohli zprovoznit, je potřeba si zažádat o přístup na asistentka@zkouskypark.cz.

Následně Vám účet do několika málo hodin zprovozníme.

Podívejte se na ukázku: https://www.youtube.com/watch?v=si8DIGYAevE&t=2s

Členství:

2 měsíce: 150,- / 4 měsíce: 250,- / 6 měsíců: 325,-

PARK ONLINE NA 2 MĚSÍCE ZDARMA!*

Pokud u nás kandidát absolvuje MOCK a zároveň si zaregistruje ostrou zkoušku a uhradí ji do 4 měsíců od absolvování MOCKu, může využít portál PARK ONLINE na 2 měsíce ZDARMA! K přístupu je potřeba kontaktovat asistentka@zkouskypark.cz. Prosím, uveďte Vaše jméno, Váš email a datum, kdy jste absolvovali MOCK a kdy jdete na ostrou zkoušku.

*Pro aktivaci PARK ONLINE je potřeba mít absolvovaný MOCK a uhrazenou ostrou zkoušku do 4 měsíců od absolvování MOCKu.

 

 • Why prepare with P.A.R.K. online

  ŠIROKÝ ZÁBĚR

  Pestrá škála aktivit - modul PARK ONLINE obsahuje části reading, writing, listening, speaking, gramatiku, slovíčka, výslovnostní cvičení, spelling, dokonce i písničky. Díky různorodým typům těchto cvičení si nabyté znalosti skutečně zapamatujete (role-plays, panelové diskuze, case studies, video ukázky, cvičné prezentace a další).

   

  KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

  Materiály připravují kvalifikovaní učitelé s minimálně desetiletou praxí (s DELTA zkouškami). Autoři materiálů pro CAMBRIDGE zkoušky jsou sami zkoušející z Cambridge, obchodní angličtinu vytvářeli specialisté v ESP a pro mladé studenty a děti jsou vytvořené specialisty na Young Learners problematiku. Celý program byl vytvořen rodilými mluvčími z Velké Británie.

   

  KOMUNIKACE S TVŮRCI PROGRAMU

  Nejde jen o aplikaci, která s Vámi "nemluví". Když jste uživatelem P.A.R.K. online - ať už jste student nebo učitel - můžete nám prostřednictvím služby "grammar doctor" položit jakýkoli dotaz a do 24 hodin dostanete odpověď. Nezáleží na tom, zda si nejste zcela jistí odůvodněním správných gramatických odpovědí nebo byste rádi něco okomentovali - rádi Vám napíšeme vždy!

   

  Příprava v jazykové škole

  Přípravy na zkoušky Cambridge English by měly být vedeny výhradně kvalifikovanými lektory s praxí. Kvalitní škola Vám bude schopna poskytnout veškeré informace související se zkouškami Cambridge English. Pro zařazení do kurzu je ideální absolvovat vstupní test a pohovor, při kterém se dozvíte, v jakém časovém horizontu je pro Vás reálné zkoušku složit. 

  Na doporučené jazykové školy se podívejte zde.

0 +

Candidates per year

0 +

Dates per year

0 +

Partner Schools