Authorised Test Centre

Cambridge English

Authorised Test Centre

Cambridge English

Registration for the exam

Development

Příprava online

 

Kurzy ONLINE z pohodlí Vašeho domova

Připojit se k Vaší lekci můžete přes svůj počítač, tablet nebo telefon. Výuka probíhá podle rozvrhů přes online platformu ZOOM, která díky možnosti sdílení obrazovek nabízí téměř všechny možnosti, které máte přímo ve třídě - cvičení a jejich oprava lektorem, listening nebo writing.

Kurzy pro děti a mládež z domu - pro lepší kontrolu nad bezpečím Vašich dětí

Kurzy jsou vedeny lektory, kteří se specializují na práci s dětmi (a teenagery) a pomohou jim se skutečnými pokroky v anglickém jazyce. Vašim dětem pomůžeme s gramatikou i s tím, aby se anglicky domluvily.

Příprava na zkoušku

Plánujete si udělat certifikát a potřebujete některé oblasti angličtiny doladit a zlepšit? Přípravné kurzy na zkoušky Vám nabízí i sekci cvičení přímo zaměřených na jednotlivé zkouškové části. Navíc Vám prozradí strategie k jejich lepšímu zvládnutí.

Snadná dostupnost i pokud bydlíte mimo město

Cítíte se limitováni místem svého bydliště? S výukou ONLINE s P.A.R.K. tento problém odpadá! Lektor se za Vámi a dalšími studenty kurzu připojí do virtuální učebny kamkoli a dál už vše pokračuje jako v běžné lekci.

Zábava

S kurzy ONLINE budete s lektory sledovat videa, poslouchat podkásty a oblíbené písničky, hrát hry, a to vše z pohodlí Vašeho domova!

Chcete se přihlásit do online výuky s lektorem?

1. Vyplňte vstupní test, zabere Vám 10-15 minut
2. Online, telefonicky nebo osobně se potkáte s ředitelem našich studií, kde pro Vás vybereme nejlepší studijní skupinu
3. Vyzkoušíte si první lekci online zdarma. Až pak se rozhodnete, zda chcete zapsat do konkrétního kurzu s vybraným lektorem

 • 2. Samostudium s aplikací P.A.R.K. online

  Snadná dostupnost

  P.A.R.K. online je dostupný na počítači, mobilu nebo tabletu. Navíc školy mohou využít P.A.R.K. online na svých interaktivních tabulích. Obsah z P.A.R.K. online můžeme snadno propojit s již existujícími akademickými sylaby a osnovami každé vzdělávací instituce.

  Sledování výsledků on-line kdekoli

  P.A.R.K. online vám umožní komplexně sledovat pokroky Vašich studentů a to jak individuálně, tak pokroky celé třídy nebo studijní skupiny. Samotné cvičení, které student vypracuje a je, zaznamenáno na serverech P.A.R.K. online a je k dispozici jak pro učitele, tak pro studenty. Cvičení je pak možné zobrazit jednotlivě či jako součást komplexnější zprávy o pokroku studenta.

  Konkrétní potřeby

  Zadávání domácích úkolů nikdy nebylo tak jednoduché! Můžete využívat rozsáhlé zdroje materiálů nejen ve výuce, ale i pro domácí úkoly, zároveň můžete snadno komunikovat s ostatními kolegy – pedagogy a se studenty z jiných tříd ohledně společných celoškolních projektů.

  Propojení s Vašimi studijními materiály

  V P.A.R.K. online najdete propojení s více než 200 hlavními celosvětově používanými učebnicemi, což usnadňuje učitelům sladit tento materiál se studiem ve třídě. Máte učebnici, kterou jste u nás nenašli? Napište nám a my ji jednoduše doplníme.

  Chcete využívat platformu P.A.R.K ONLINE?

  Pro koupi platformy nás kontaktujte na asistentka@zkouskypark.cz nebo telefonicky na +420 602 436 495 či osobně v kanceláři školy.

 

PŘÍPRAVA ONLINE- PARK ONLINE!

Soustřeďuje veškeré materiály na jednom místě. /Vysvětluje gramatické chytáky. /Objasňuje strategie zkoušky /Ukazuje Vám Vaše pokroky ihned i v čase.

A kromě přípravy na zkoušky můžete využívat: anglické rádio, televizi, podcasty a hrát hry. 

Abychom Vám účet mohli zprovoznit, je potřeba si zažádat o přístup na asistentka@zkouskypark.cz.

Následně Vám účet do několika málo hodin zprovozníme.

Podívejte se na ukázku: https://www.youtube.com/watch?v=si8DIGYAevE&t=2s

Členství:

2 měsíce: 190,- / 4 měsíce: 290,- / 6 měsíců: 390,- / 10 měsíců: 590,-

PARK ONLINE NA 2 MĚSÍCE ZDARMA!*

Pokud u nás kandidát absolvuje MOCK a zároveň si zaregistruje ostrou zkoušku a uhradí ji do 4 měsíců od absolvování MOCKu, může využít portál PARK ONLINE na 2 měsíce ZDARMA! K přístupu je potřeba kontaktovat asistentka@zkouskypark.cz. Prosím, uveďte Vaše jméno, Váš email a datum, kdy jste absolvovali MOCK a kdy jdete na ostrou zkoušku.

*Pro aktivaci PARK ONLINE je potřeba mít absolvovaný MOCK a uhrazenou ostrou zkoušku do 4 měsíců od absolvování MOCKu.

 

 

0 +

Candidates per year

0 +

Dates per year

0 +

Partner Schools